Apsitarnauk pats – išmaudyk savo augintinį savarankiškai

Šunų kirpykla „Optimizmo“ suteikia visus profesionalius ir kokybiškus produktus bei įrangą, kad galėtumėte patys išmaudyti savo šuniuką.

Ne tik suteiksime maudymo priemones ir įrangą, tačiau paaiškinsime, kaip prausti savo augintinį:

* Kaip įkelti augintinį į vonią.

* Kaip apžiūrėti, ar šuo pasiruošęs.

* Kaip parinkti tinkamiausią vandens temperatūrą šuniui.

* Kaip pasirinkti tinkamiausią šampūną ir kondicionierių Jūsų augintiniui.

* Kaip naudoti šampūną ir kondicionierių ir vėliau švariai juos išplauti.

* Kaip nusausinti šuniuką, kiek įmanoma, labiau.

* Bei kiti patarimai procedūros metu.

Taigi, jeigu norite savarankiškai išmaudyti savo augintinį pas Mus, tai mes suteiksime visko, ko Jums reikia. Pasirūpinsime Jūsų tinkama apranga – duosime prijuostę, kad nesušlaptumėte, kai maudysite savo augintinį. Taip pat, prieš maudant šunį, reiktų daugiau su juo aktyviai pažaisti, pasivaikščioti, tuomet jis bus mažiau energingas vonioje ir lengviau susitvarkysite.

Maudymo procedūros laikas priklauso nuo šuns dydžio, kailio bei nuo to, kaip norite, kiek sausas būtų Jūsų šuo. Taigi, vizitui skirskite ne mažiau, kaip valandą. Tačiau, jei turite iš ties didelį šunį, tai užtruks kur kas ilgiau. Kai norėsite užsirašyti į šuns maudymo procedūrą, informuokite, kokį augintinį turite.

Šunų kirpykla „Optimizmo“- suteikia įvairias maudymo, kirpimo, trimingavimo paslaugas ir patogumą klientui. Šunų maudymosi savitarna leidžia patiems šeimininkams savarankiškai išmaudyti savo augintinį. O mes suteikiame viską, ko Jums reikia: šampūną, kondicionierių, šepetį, džiovintuvų, rankšluostį ir patarimus. Jums tereikia atvesti savo šuniuką.